Aktuality

Zvoní na nový školní rok 2018/2019!

Zvoní!

Zvoní na nový školní rok 2018/2019!… od 3. září na všech školách v rytmu přestávek a hodin. Někdo to přijímá s radostí jako naši prvňáčci natěšení na úplně nové a krásné  zážitky, jako ti, kteří se těší po prázdninách na  setkávání se svými kamarády, doufejme  i na učitele. Na zvonění se těší i mnozí rodiče, toužící po pravidelném týdenním rytmu svých ratolestí a v neposlední řadě jsou natěšení a hlavně odpočinutí i učitelé, kteří se však na  zahájení školního roku  připravovali již o týden dříve školeními v oblasti bezpečnosti a inkluze, provozními poradami, úpravou tříd a chodeb, kompletací dokumentů i důkladným úklidem kabinetu pro 1. stupeň.... Pokračování v příloze

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
pn-zari2018.docx 13.7 Kb